Transporto priemonės dažymas namų sąlygomis

Lina/ August 1, 2016/ Auto technika/

Važinėjant ta pačia transporto priemone pastebime, kad atsiranda vis naujų įbrėžimų, o ir spalva atrodo išblukusi bei ne tokia ryški kaip seniau. Kitiems tiesiog atsibosta dabartinė spalva ir jie sumano visą automobilį perdažyti kitą spalva. Tačiau perdažymas nėra toks paprastas būdas, o ypač jei norimą tai daryti savarankiškai. Žinoma, galima naudotis servisų paslaugomis, kur yra specialios dažymo kameros. Bet neretas vieną ar kitą detalę sugeba perdažyti namų sąlygomis. Taigi, ką reikia daryti norint atnaujinti savo automobilio spalvą ar paslėpti defektus?

Pirma, tai reikia turėti pinigų ir kantrybės, nes šis darbas reikalauja itin daug kruopštumo. Iš pradžių tai gali atrodyti lengvas darbas, bet kai kuriems pradėjusiems tenka žalą atpirkti jau autoservisuose, kur yra dažymo kameros ir specialistai. Vis dar esate pasiryžęs atlikti dažymo darbus? Tuomet jums reikia gruntuoti su specialiu gruntu automobilio detales. Tai didelio susikaupimo reikalaujantis darbas, kadangi blogai nugruntavus detalę, visi kiti darbai taip pat eisis blogai.

Gerai nugruntavus detalę, reikia pradėti glaistymo darbus. Taip panaikinami visi nelygumai. Užtepus glaistą reikia palaukti kol jis sukietės ir tuomet prasideda šlifavimo darbai. Jie tęsiasi tol, kol bus išlyginti visi nelygumai. Toliau jau eina pats dažymo procesas.

Prieš dažant apklijuokite tas automobilio vietas, kad ant jų nepatektų dažai. Nes taip galite pažeisti kitas detales. Taip pat venkite vietų, kur yra daug dulkių, nes jos yra didžiausias priešas dažant transporto priemonę. Kai įsitikinate, kad dulkių aplinkui nėra, tuomet galite pradėti dažymą.

Nudažius detales palikite jas džiūti. Jei nenaudosite specialių prietaisų ir priemonių turėsite laukti net kelias paras, kol nudžius dažai. Todėl jei nenorite laukti bei taupote savo laiką, tuomet apsilankykite pas specialistus, kur yra dažymo kameros. Nes jeigu galutiniame rezultate Jums ir vėl teks dažyti automobilį, tuomet išmesite pinigus į balą, kol darbai bus atlikti kokybiškai.

Dažant automobilį, svarbu yra patirtis ir galimybės, o jeigu jų neturite, tuomet geriau kreipkitės į profesionalus. Kurie gali kokybiškai ir nebrangiai atlikti dažymo darbus.