Kokios markės automobilį nuomotis: Opel, Fiat, Peugeot

Lauryna/ June 20, 2017/ Auto technika/

Svarbu ne ūgis, o smūgis. Kas sakė, kad, geri automobiliai – tai būtinai dideli, prabangūs ir galingi? Protingi vairuotojai neskirsto automobilių pagal dydį, o pasitiki harmonija tarp tokių savybių, kaip transporto priemonių ekonomiškumas, galingumas ir ištvermė.
Automobilių nuomos punktuose vienos populiariausių markių – tai Opel, Fiat ir Peugeot automobiliai. Vairuotojai juos mėgsta, nes tai – praktiškos transporto priemonės, optimaliomis sąnaudomis padedančios nukeliauti iš taško A į tašką B. Šiuos automobilius geriausia nuomotis atvykus trumpai viešnagei į kitą miestą, tiek vienam, tiek su šeima ar draugais. Nauji Opel, Fiat ir Peugot modeliai užtikriną ekonomišką ir patogią kelionę tiek mieste, tiek užmiestyje.

Opel. Tai šeimos automobilis – jo salonas erdvus, o išorė kompaktiška. Opel pasižymi ekonomiškumu, komfortiškumu ir funkcionalumu. Trumpalaikei automobilių nuomai tai yra pats geriausias pasirinkimas – rinkitės šį automobilį, kai su draugais arba šeima norėsite porai dienų nukeliauti į gamtą ar kitą miestą. Visi Opel automobiliai nuomai pasižymi talpiomis bagažinėmis ir patogiu salonu, tad kelionė bus tikrai patogi.

Fiat. Fiat vis dar yra vienas geriausių miesto automobilių – jis itin mažas, tačiau nereikia apsigauti išore – dviem ar trim žmonėms šio automobilio visiškai pakanka, ypač, jeigu visą dieną reikia vargintis su kelionėmis po miestą. Šiuo metu „karščiausias“ Fiat 500 yra idealus – jo dizainas itin simpatiškas, salonas dvelkia jaukumu, o jo kompaktiškumas leis jus „įsitalpinti“ net ir į menkiausią tarpelį transporto kamščiuose. Siūlome išsinuomoti Fiat, jeigu tikitės taupios, patogios kelionės pačiais mažiausiais kaštais.

Peugeot. Šis automobilių gamintojas gamina vairuotojų jau pamėgtus hečbekus, kurie gaminami stengiantis išlaikyti automobilio gabaritus ekonomiškumo ribose. Šiam gamintojui ištikimi vairuotojai teigia, jog tai manevringas ir vertas dėmesio automobilis. Ypač nuomojami Peugeot pasižymi patraukliu, elegantišku dizainu, todėl juos išsinuomoti galima ir trumpalaikėms, šventinėms progoms. Lietuviai prie šios markės automobilių dar nepriprato ir žiūri į juos atsargiai, tačiau siūlome pakeisti savo nuomonę ir, pasitaikius progai, išbandyti Peugeot.