4 dujinių kaitlenčių veidai

administratorius/ May 21, 2015/ Buitinė technika/

Stiklo keramika


Visuomenėje vyrauja nuostata, kad stiklo keramikos paviršius dažniau braižosi ir jį prižiūrėti gana sudėtinga. Taip, leidus maisto likučiams užsigulėti keletui dienų, susidursite su dilema, kaip paviršių nuvalyti jo nesubraižius, tačiau reguliariai prižiūrimas keramikai skirtu valikliu ir švelnia šluoste paviršius ilgai išliks traukiantis akį. Tai, ko gero, ir būtų pats didžiausias šios dujinės kaitlentės privalumas – nepriekaištinga išvaizda ir greitas įkaitimas iki darbinės temperatūros. Tiesa, tokias dujines kaitlentes galima įsigyti už gana nemažą kainą.

Stiklas

 

Dujines kaitlentes padengus stiklo paviršiumi jis kaip mat įgauna specifinės priežiūros bei dėmesio reikalavimus. Stikliniai paviršiai turi būti valomi kone kasdien. Maža to, naudojant net keletą priemonių – pradžioje nuvalant riebalus, o vėliau išblizginant specialiu stiklo valikliu. Maža to, stiklo paviršius reikalauja atsargaus naudojimo, nes yra mažiau atsparus smūgiams. Stiklines dujines kaitlentes visuomenėje įprasta laikyti bene pigiausiomis.

 

Emalė

 

Pasirinkus emaliuotą kaitlentę, galėsite pamiršti apie nerimą ją sudaužyti. Tai itin praktiškas pasirinkimas. Emaliuotas paviršius gali būti įvairių spalvų ir yra gana nebrangus.

 

Plienas


Nerūdijančio plieno dujinės kaitlentės yra kiek brangesnės už emaliuotas, tačiau pasižymi ilgaamžiškumu, tvirtumu, lengva priežiūra ir naudojimu. Plieninis paviršius, žinoma, jei kokybiškai pagamintas, netamsėja, nesibraižo ir lengvai valosi.

 

Tai tik keletas faktų apie dujines kaitlentes. Kiekviena šeimininkė turi savo patirtį ir pliusus deda skirtingo tipo paviršiams.