Vandens šildymo boileriai – optimalus ar pasenęs sprendimas?

administratorius/ October 3, 2015/ Buitinė technika/

Išgirdus žodį „boileris“ turbūt mintys nuklysta į senovinius, močiučių namukuose stovinčius boilerius, kurie buvo naudojami dar tais laikais, kai buvote vos penkerių. Tačiau, keičiantis ir kuriantis naujoms technologijoms, visa buitinė technika tobulėja, įskaitant ir boilerius.
Vandens šildymo boileriai yra netgi kelių rūšių:
1. Boileriai su vienu gyvatuku;
2. Boileriai su dviem gyvatukais;
3. Boileriai su MAXI šildymu;
4. Ir kita.
Šių boilerių privalumai skiriasi, tačiau visi jie naudojami vienam tikslui – greitam vandens sušildymui. Vandens šildymo boileriai su vienu gyvatuku yra naudojami buityje. Boileriai šildo vandenį, kuris yra naudojamas buityje: prausiantis, plaunant indus ir pan. Šie bioleriai yra galingi, greitaeigiai, patikimi ir ilgaamžiai. Šių boilerių užtenka butų arba mažų patalpų savininkams.
Vandens šildymo boileriai su dviem gyvatukais taip pat, kaip ir su vienu gyvatuku, naudojami buityje paruošti karštą vandenį. Talpos dydis yra pasirenkamas kiekvieno vartotojo individualiai, tai gali būti talpos netgi nuo 300 l – 500 l. Tūrį dažniausiai renkasi pagal tai, kiek žmonių šeimoje yra, arba kiek vartotojų jį vartos. Šie boileriai yra labai galingi ir vienu metu paruošia didelį kiekį karšto vandens, todėl žmonės gali nesibaiminti, kad prausiantis duše, jis tiesiog baigsis.
MAXI boileriai yra patys galingiausi. Jų talpa yra didelė, jie tinkami toms šeimoms, kuriose yra daug vartotojų. Taip pat šie boileriai statomi tokiose patalpose, kuriose vyksta nuolatinis naudojimasis karštu vandeniu, pavyzdžiui, restoranų virtuvės ar kavinėse: plauti indus, daryti įvairius kokteilius, maisto ruošimui.
Visų vandens šildymo boilerių kaina, žinoma, skiriasi, kaip ir skiriasi jų gamintojai. Kokį boilerį geriausia pasirinkti, turi nuspręsti pats pirkėjas, pasitaręs su specialistu ar artimais žmonėmis, kurie jau yra susidūrę su boilerio vartojimu. Šiuolaikiniai gamintojai pagamino iš ties gerų, praktiškų boilerių, kurie yra optimalus sprendimas vandens šildymui.