Kraujo spaudimo aparatai namams

Lina/ June 30, 2016/ Buitinė technika/

Kraujo spaudimo aparatai bei jų pirkimas yra atsakingas darbas kiekvienam žmogui, nes tik nuo tikslaus, patogaus bei gero varianto kartais gali priklausyti ir individo sveikata. Įvairios kraujagyslių ligos, širdies infarktas, insultas yra populiaciją žudančios problemos, kurios ištinka netikėtai visai nelauktai. Žmonės kartais net nežino, kad simptomai yra rimtesni nei jie galvojo, kol nepasimatuoji kraujo spaudimo. Todėl dabar namuose jo neturėti, gali būti pražūtinga, o ypač vyresnio amžiaus žmonėms, kurie jau turi problemų su sveikata. Jeigu dar namuose neturite kraujospūdžio matuoklio, tai skubėkite į vaistinę ar pas šeimos gydytoją bei prašykite geriausios rekomendacijos renkantis kraujo spaudimo aparatą. Nes toks momentas, gali jums išgelbėti gyvybę. Juk ne tik tinkamai parinkti vaistai nuo ligos, bet ir pačios ligos prevencija gali sustabdyti vėliau laukiančias pasekmes.

Kaip ir minėjome, kraujo spaudimo aparatai gali būti naudojami ir namuose. Tai labai patogus būdas, nes kas kartą nereikia bėgti į pas gydytojus bei prašyti, kad pamatuotu spaudimą. Dėl gerai išvystytų šiuolaikinių technologijų, dabar kraujo spaudimo aparatai yra modernūs, todėl su jais be vargo galima pasimatuoti spaudimą esant vienam žmogui. O patys rezultatai yra netgi tikslingesni, nei lankantis pas gydytoją, dėl tam tikrų aplinkos efektų. Todėl tikriausiai, kiekvienam yra įdomu, klasifikuojami kraujo spaudimo aparatai, bei kokį yra geriausia išsirinkti, kuris būtų skirtas naudoti būti namuose.

Pirmiausia, reikia atsižvelgti į kainą, jeigu norima pigesnio varianto, tai siūloma rinktis mechaninį, o jeigu brangesnio – skaitmeninį. Skaitmeniniai šiuo atveju yra patogesni, nes yra skirstomi į automatinius ir pusiau automatinius, kurie tiksliai ir be vargo gali nustatyti kraujo spaudimo lygį bei pulso dažnį. Mechaninis šiuo atveju, nors ir pigesnis, bet su juo sudėtingiau naudotis. Nes reikalingas papildomas žmogus, norint tiksliai pamatuoti spaudimą, o ir pats procesas gali iš pirmo karto nepavykti. Tokiam aparatui reikalinga mirtina tyla, nes reikia per medicininį stetoskopą klausyti pulso. Mechaniniai kraujo spaudimo aparatai tinkami labiau tiems, kurie turi gerą regėjimą ir klausą, nes esant bent vienam iš šių sutrikimų, veikiausiai kraujospūdis bus pamatuotas netikslingai.

Žastiniai kraujospūdžio matuokliai: https://biomed.lt/lt/132-zastiniai-kraujospudzio-matuokliai

Riešiniai kraujospūdžio matuokliai: https://biomed.lt/lt/133-riesiniai-kraujospudzio-matuokliai