Kokių rūšių suoliukai kur naudojami?

Lauryna/ July 15, 2019/ Sodo technika/

Suoliukas – vienas tų paprastų daiktų, kuris beveik nepastebimas, tačiau tuo pačiu yra labai reikšmingas ir reikalingas. Jie yra mūsų soduose, įvairiuose parkuose, greta visuomeninių pastatų. Kai prireikia įsigyti šį lauko baldą kyla klausimas – kuris yra geriausias?

Svarbiausia – kur rasti geriausią? Plačią pasiūlą teikia www.darom.lt. Čia rasite ne tik ypač geros kokybės suoliukus, tačiau ir labai skirtingą jų pasiūlą, kuri suteiks galimybę kiekvienam rasti tokius, kurie jam atrodo tinkamiausia.

O kokių rūšių suoliukai šiuo metu egzistuoja?

  • Metaliniai suoliukai. Šio tipo suoliukai dažniausiai naudojami viešuose parkuose. Kodėl? Paprasčiausiai tokio tipo vietose norima rasti išties kokybišką ir ilgai tarnausiantį suoliuką. Metalinius, tačiau labai estetiškus siūlo https://www.darom.lt. Svarbu ta, kad jie puikiai suderina kokybę, ilgaamžiškumą bei estetiką.
  • Ketaus suoliukai. Ketaus yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kokybės už patrauklią kainą. Kadangi ši medžiaga labai dažnai pažįstamas kaip ypač tvirta bei ilgaamžė – kartą įsigijus suoliuką galėsite ilgą laiką džiaugtis jo funkcionalumu. Jie labai puikiai tinka savo asmeniniuose soduose.
  • Betoniniai suoliukai. Dar vienas labai tvirtas ir ilgaamžis pasirinkimas, kuris dažniausiai naudojamas viešojo tipo vietose – betoniniai suoliukai. Daugelis klaidingai galvoja, kad jie labai masyvūs ir tuo pačiu neatrodo estetiškai. Tai nėra tiesa. Jie gali ir tikrai atrodo labai puikiai. Svarbiausia įvertinus skirtingas stiliaus galimybes rasti tą, kuris Jums labiausiai tinka.
  • Plastikiniai suoliukai. Pigus pasirinkimas tokiu atveju, kai ieškote suoliuko savoms reikmėms yra plastikiniai suoliukai. Vėlgi, klaidingai galvodama, kad jie gali atrodyti labai pigiai. Šiuo metu gaminami ypač skoningi suoliukai iš plastiko, kurie sėkmingai atlaiko labai skirtingas oro sąlygas, tad gali būti naudojami ne tik vasaros, tačiau ir žiemos metu.
  • Mediniai suoliukai. Galiausiai, dažnai mėgstama ir mylima yra klasika, kuri tarnauja jau ne vienerius metus. Medis apskritai lietuvių balduose yra iena populiariausių medžiagų, kuri suteikia galimybę atrodyti puikiai, tarnauja ilgai, derinami prie stiliaus.

Pasirinkimas platus, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti tai, kas jiems labiausiai tinka bei patinka.