Skardinės tvoros – ką reikia žinoti?

administratorius/ November 3, 2020/ Statybų technika/

Medines ir metalines tvoras vis dažniau pakeičia skardinės tvoros. Pastarosios vertinamos dėl lengvo montavimo, paprastos priežiūros ir prieinamos kainos. Šios tvoros taip pat gali įgyvendinti įvairiausius poreikius. Jos tinkamos tiek gyvenamųjų, tiek komercinių ar kitos paskirties pastatų aptvėrimui. Su besidominčiais skardinėmis tvoromis, dalinėmis informacija, kurią verta žinoti.

  • Skardinių tvorų rūšys

Rinkoje galima rasti horizontalias, vertikalias ir žaliuzių tipo skardines tvoras. Horizontalios skardinės tvoros priklausomai nuo pasirinkto profilio gali būti vientisos arba su tarpais tarp skardos profilių. Pastarasis variantas itin tinkamas, jei norite ne griežtos“ tvoros, o tvoros su tarpais. Vertikalios tvoros tuo tarpu yra universalus variantas, tinkantis visiems atvejams. O žaliuzinės tvoros vienos iš populiariausių ir dažniausiai naudojamų. Joms būdinga estetinė išvaizda, sukurianti visišką privatumą kieme.

  • Dizainai

Pirmiausia, tvoros dizainas priklauso nuo pasirinkto profilio. Tvora gali būti tiek iš smulkesnių, tiek iš stambių skardos profilių. Spalvų pasirinkimą dauguma gamintojų gali pasiūlyti pakankamai platų. Skardinės tvoros dažomos milteliniu būdu, tad dažai pasižymi geromis atsparumo aplinkos poveikiui savybėmis. 

  • Montavimas

Nesvarbu kokios rūšies skardinę tvorą rinksitės, jos montavimas pakankamai nesudėtingas. Jei turite reikalingus įrankius, skardinę tvorą galite sumontuoti ir patys. Žinoma, galite ir pasinaudoti tvoras gaminančios ir montuojančios įmonės paslaugomis ir tuomet viskuo bus pasirūpinta už jus. 

  • Priežiūra

Skardinėms tvoroms nereikalinga jokia speciali priežiūra. Laikas nuo laiko šios tvoros valomos drėgna šluoste. Kokybiškos skardinės tvoros yra atsparios korozijai, todėl jokios ypatingos priežiūros, dengimo apsauginiais sluoksniais ir pan. joms nereikia.

  • Kaina

Skardinės tvoros kaina priklauso nuo jos rūšies, profilio ir ploto, kurį ketinate aptverti tvora. Savaime suprantama, teks mokėti kiek daugiau, jei skardinę tvorą norėsite gamintis pagal individualų užsakymą.