Patarimai užtikrinantys tinkamą automobilio darbą

Lauryna/ August 7, 2019/ Vėdinimo sistemos/

Visi žinome kaip mašina stipriai gali pasitarnauti kasdieniame gyvenime, tačiau retas supranta, kad turint automobilį reikia jį prižiūrėti ir juo rūpintis. Tačiau kaip? Štai keletas patarimų galinčių padėti užbėgti prieš įvykstant automobilio nelaimei.

Automobilio žibintai

Veikiantys automobilio žibintai Lietuvoje tai ne tik privalomas aspektas, bet ir išeitis išvengti rimtų nelaimių. Šaltuoju metų sezonu kai paros trukmė yra kur kas trumpesnė, o naktys ilgesnės ir tamsesnės, tinkamai sutvarkyti ir sureguliuoti mašinos žibintai gali išgelbėti ne tik jūsų ar automobilio sveikatą, bet ir užtikrinti aplinkinių saugumą. Taigi, sugedus šviesoms neatidėliokite tvarkymo proceso ateičiai, o kaip mat imkitės visų reikalingų veiksmų.

Automobilio padangos

Netinkamos ar nusidevėjusios padangos, tai viena svarbiausių nelaimių kelyje priežasčių. Dėl padangų kokybės galima nukentėti tiek šiltuoju metų sezonu esant liūčiai, tiek šaltuoju metų laiku kai kelias būna padengtas storu sniego sluoksniu ar ledu. Svarbu kad padangos būtų tinkamai pritaikytos sezonui, o ne naudojamos tos pačios ištisus metus. Taip pat būtina profilaktiškai patikrinti padangos protektorių gylį. Esant mažam gyliui padidėja rizika nesuvaldyti automobilio kritinėje situacijoje, o įvykus nelaimei būti pripažintu kaltu dėl tinkamai nesutvarkytos automobilio būklės.

Automobilio tepalai

Tai dar vienas svarbus aspektas į kurį atsižvelgti privalo kiekvienas automobilio savininkas. Tinkamas tepalų kiekis užtikrins kokybišką variklio darbą bei padės išvengti nereikalingų variklio gedimų ir tvarkymų. Tepalų kiekiui patikrinti neprivaloma specialistų apžiūra, tai gali padaryti kiekvienas savininkas greitai ir lengvai. Šiam darbui reikalinga tik šluostė. Atsidarę variklio skyrių pamatysite tepalų simbolį su rezervuaru. Atidarius ištraukiamas specialus matuoklis, jis nuvalomas, įkišamas atgal į talpą ir tada ištraukus tikrinama ar kiekis patenka tarp minimalios ir maksimalios ribos.

Taigi, automobilio tinkamam darbui užtikrinti yra keletas procesų galinčių padėti ne tik pačiam automobiliui, bet ir Jūsų bei aplinkinių eismo dalyvių sveikatos užtikrinimui. Atsitikus nelaimei ar gedimui patariame rinktis pigesnį būdą tai sutvarkyti ir remontui skirtas dalis įsigyti apsilankius https://shop.euroimpex.lt.