KAIP SURENGTI VAIKAMS ĮSIMINTINĄ ŠVENTĘ?

Administratorius/ September 12, 2023/ Apšvietimo technika

Vaikams jų gimtadienio proga stengiamės surengti kuo gražesnę šventę. Jie labiausiai džiaugiasi, kai tos dienos pramogos vyksta lauke, kur galima smagiai pasiausti, leistis į intriguojančių žaidimų nuotykius. Kad joje netrūktų įsimintinų įspūdžių, reikalingas spalvingas apšvietimas.

Kaip lauke paruošti įsimintiną vaiko gimtadienio aplinką?

Lauke pirmiausiai reikėtų pastatyti didelę palapinę, kurioje vaikai pertraukėlėse tarp žaidimų galėtų pasmaližiauti skaniais užkandžiais bei saldumynais prie švediško stalo. Kadangi gimtadienio šventės užsitęsia iki vėlaus vakaro, tada reikia kiemo ar sodo teritoriją, kur vaikai linksminasi, papuošti šviečiančiomis dekoracijomis ir spalvingomis LED lempučių girliandomis.

Gerai atrodytų ir spalvoti į žemę įsmeigiami arba ant medžių šakų pakabinami žibintai, į aplinką skleidžiantys šiltos šviesos spindulius. Visa tai padeda šventei suteikti kuo daugiau jaukumo ir subtilumo.

Kaip kuriama šventinė vaiko gimtadienio nuotaika, jei visas veiksmas vyksta po stogu?

Jei vaikas yra gimęs šaltuoju metų laiku, arba per gimtadienį lauke siaučia dargana, tada tenka visą šventę perkelti namus ar specialiai tam skirtas patalpas. O čia aplinką galima papuošti įvairiaspalvėmis vaikiškomis LED girliandomis arba ant langų pakabinti masyvias, solidžiai atrodančias LED lempučių užuolaidas. Prie šventinio apšvietimo priskiriami ir šviečiantys pakabinami burbulai, įvairios šviečiančios neoninės figūrėlės, žvakių imitacijos.

Kaip komponuoti LED lempučių girliandas ir kitą šventinį apšvietimą, kad jis įsimintinai atrodytų?

Kad LED lempučių girliandos įspūdingai atrodytų, reikia jas rinktis skirtingų spalvų, formų ir dydžių. Pavyzdžiui išradingai komponuoti dideles lemputes su smulkiomis, apvalias su daugiabriaunėmis ir panašiai. Kaip atskiri namų puošybos elementai į bendrą kontekstą įsilieja pastatomi žibintai, lemputės pritvirtintos ant stovų. Jie puikiai atrodys pastatyti ant komodos, palangių ar staliuko.

Kur kreiptis pagalbos sumanius namuose surengti vaikams šventinę atmosferą?O šventinio vaikų gimtadienio lauke apšvietimo atributiką klientams siūlo internetinė įmonė: https://blinky.lt/. Jos konsultantai supažindins su esamais šventinių dekoracijų variantais, padės pasirinkti patį geriausią apšvietimą tiek vidaus patalpoms, tiek laukui. Ir jūsų vaiko gimtadienio šventę papuoš įstabiai spindinčios švieselės, padovanosiančios mažiesiems tikros pasakos atmosferą.

Share this Post