Krosnelės malkoms – tinkamas sprendimas didelių būstų savininkams

Administratorius/ October 3, 2015/ Buitinė technika

Vis dažniau rudens vakarais termometro stulpeliui artėjant prie nulio, kiekvieno namo šeimininkas privalo pasirūpinti namu ir jo šiluma. Šiluma ir jaukumaspagrindines savybės, kurias turi turėti namas tam, kad jame žmonės jaustųsi gerai ir galėtų be jokių kliūčių ilsėtis po sunkių dienos darbų.

Namo apšildymo būdų yra iš ties nemažai: granuliniai katilai, kieto kuro katilai ir … krosnelės. Krosnelės malkoms – įrodyta, kad jos labai greitai ir be didelių kliūčių apšildo namus.

Krosnelės malkoms yra nedidelės, jas itin lengvai galima priderinti prie jau susikurto namų interjero, taip pat šios krosnelės yra ekologiškesnės nei katilai, kadangi yra mažesnės ir mažiau į orą išleidžia kenksmingų medžiagų. Taip pat šioms krosnelėms reikia mažiau malkų, kad jos kūrentųsi ir šildytų aplinką.

Dar vienas svarbesnis krosnelės privalumas yra tas, kad vieną kartą įdėjus į ją malkų, jinai gali kūrentis visą naktį, o tai reiškia, kad temperatūra esanti namuose nepakinta ir išlieka stabili net ir miego metu, tad sušalti praktiškai – neįmanoma. Krosnelės malkoms yra gaminamos iš ketaus arba metalo, o jų durelės yra stiklinės. Stiklas – sandarus, todėl dėl apsinuojimo dūmais arba dėl jų patekimo į patalpą jaudintis tikrai nevertėtų.

Didesni priešgaisriniai reikalavimai yra keliami toms krosnelėms, kurios pagamintos iš ketaus. Taip pat specialistai vis dar negali sutarti kas yra saugiau – krosnelės ar židiniai. Tačiau, tai yra amžinas klausimas, kadangi kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Krosnelės malkoms yra iš ties geras sprendimas butui, su didele kvadratūra, šeimininkams, kadangi šios krosnelės apšildo iš tie didelį plotą, nereikalaudamos didesnių kuro išteklių.

Kaip ir kokią krosnelę išsirinkti? Reikia domėtis internete, taip pat klausti pažįstamų arba žmonių, išmanančių apie šildymo aparatus.

Share this Post