Pažangiausia programinė įranga projektuotojams ir inžinieriams

Administratorius/ April 6, 2020/ Kompiuterinė technika

Šiuo metu rinkoje esti labai platus programinės įrangos pasirinkimas projektuotojams bei inžinieriams, kuriems inovatyvios įrangos darbų atlikimui yra būtinos. Visgi, BIM projektų vykdymas vis dar išlieka numeris vienas, kadangi tai pažangi sistema, kuri džiugina funkcionalumu.

Sakoma, kad BIM programinė įranga jau lenkia laiką ir ateityje bus naudojama kaip pati pagrindinė. Juolab, jau šiuo metu įrangos funkcionalumas yra neribotas, tad būtinai leiskite sau darbus atlikti paprasčiau bei greičiau.

Pokyčiai kurie paliečia projektuotojus

Pažangiausia programinė įranga nuolatos kinta, tad projektuotojai bei inžinieriai taip pat turi reaguoti į pokyčius bei darbus atlikti naudojant geriausios kokybės įrangą, kuri tarnauja skirtingiems projektams. 

Galiausiai, vien tai, kad projektuotojai dirba BIM aplinkoje, jau rodo, kad jie yra labai geri savo sferos specialistai, tad dažniausiai ieškant inžinerių – tai turėtų būti vienas svarbiausių kriterijų, kuris padeda kur kas greičiau rasti tinkamiausius specialistus.

Sistemos funkcionalumas

AutoCAD, Autodesk Revit, Civil 3D, Inventor, 3ds Max, KitchenDraw, SEMA programos yra labai funkcionalios, suteikia galimybę specialistams greitai atlikti net ir pačius sudėtingiausius projektus, įskaitant surenkamojo betono(angl. precast concrete) projektavimą . Kadangi jos yra dalinai automatizuotos – darbų atlikimas yra dar greitesnis, konkretesnis ir paprastesnis. Svarbiausia – pavyksta išvengti klaidų, kurios kainuotų didelius pinigus.

Mokymų pasiūla

Kadangi BIM programinės įrangos tampa geriausiu pasirinkimu ir daugelis inžinierių nusprendžia ją naudoti savo darbų atlikimui (kadangi jos naudojimas dažnai gerina ir specialisto vardo reputaciją) – mokymasis yra būtinas, kadangi technologijos nuolatos kinta ir ta pati BIM aplinka gali būti vis kitokia. Svarbiausia – pagrindų turėjimas ir nuolatinis inovacijų sekimas.

Atsakingai rinkitės įmonę, kuri teikia mokymų paslaugas. Dažniausiai projektuotojams bei inžinieriams verta išmokti daugiau dirbti su „Revit“, „AutoCAD“, „Inventor“, „Navisworks“, „Dynamo“ ir kitomis programomis.

Licencijos galimybės

Pasirinkus tinkamą projektavimo įrangą labai svarbu rasti įmonę, kuri teikia jos priežiūros darbus. Taigi, jokiu būdu nenaudokite nelicencijuotų gaminių, kurie dažniausiai nuvilia ne tik kokybe, tačiau ir nustojimu veikti tada, kai Jums tai labiausiai kenkia.

Share this Post