Šildymo alternatyva sodyboje

Administratorius/ February 22, 2017/ Kondicionavimas, Oro kondicionieriai, Vėdinimo sistemos

Sodyba – tai puikus sprendimas, kai norisi pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti gamtos teikiamais malonumais. Tačiau, kad komfortiškai jaustumėtės joje ne tik vasarą, bet ir žiemą – svarbiausia yra tinkamai pasirinkti patalpų šildymo būdą.
Atvykus į sodybą tik laisvalaikiu, aktualia problema tampa minimalios temperatūros palaikymas. Svarbu, kad žiemą neužšaltų vamzdžiai ir kita santechnika bei atvykimas žiemos metu būtų malonus.
Šildymo sistemos įrengimas sodyboje neretai brangiai kainuoja, tad savininkai ieško sprendimo, kuris apšildytų patalpas sunaudojant mažiausiai laiko ir pinigų. Tokiu atveju paprasčiau įsirengti šilumos siurblį oras-oras, kuris yra paprastas ir nebrangus, lyginant su kitomis šildymo sistemomis.

silumos siurbliai

Šilumos siurblių oras-oras privalumai

Šilumos siurblių oras-oras labai lengvas ir greitas montavimas. Žiemą galite šildyti patalpas, o vasarą jas vėsinti. Šilumos siurblį oras-oras galima suderinti jau su turima šildymo sistema, tokia kaip kieto kuro ar dujiniu katilu. Įrenginys nereikalauja specialios priežiūros, o taip pat nereikia nerimauti, kad prisilietus prie įrenginio nudegsite. Šilumos siurbliams nereikia nei kamino, kurį reguliariai reikia valyti nuo suodžių, nei kieto kuro saugyklos, kuri užima nemažą patalpos ar kiemo vietą. Kai Jūsų nėra sodyboje įrenginys gali palaikyti pastovią teigiamą (+8ºC) temperatūrą, o sumokate tik 0,32-0,48 Eur už 1m² per mėnesį (priklauso nuo namo energetinės klasės).

silumos siurblys oras oras

Valdykite per atstumą!

Tai paprasta kaip du kart du! Vienas žinomiausių klimato palaikymo įrangos prekinis ženklas Cooper&Hunter siūlo šilumos siurblius oras-oras su integruotu Wi Fi valdymu, kuris suteiks galimybę valdyti įrenginį telefonu ar kita kompiuterine įranga. Prieš važiuojant į sodybą, Jūs iš anksto galite nustatyti norimą temperatūrą, o atvykus mėgautis komfortu ir šiluma. Todėl savaitgaliai sodyboje net ir šaltuoju metų laiku nebekelia nepatogumų. Nuo šiol nereikės atvykti į šaltas patalpas, miegoti drėgnoje patalynėje ir nerimauti, kad sušals vaikai. Jei sodyboje neturite interneto ryšio, įmonė UAB „City-Line LT“ siūlo įsigyti priedėlį ir GSM kortelę už papildomą 99,00 Eur kainą.COOPER IR HAUNTER ORO KONDICIONIERIAIsildymo sistema

Nedidelis energijos suvartojimas bei paprastas įrengimas suteikia didelį pranašumą šiems įrenginiams. Neieškokime brangių inžinerinių sprendimų, kai galima pasirinkti paprastą įrenginį, kuris palengvins Jūsų gyvenimą.

 

Share this Post