Vonios veidrodžiai su LED apšvietimu ir šildymo kilimėliu

Administratorius/ March 18, 2019/ Vonia

Šiais laikais susikurti tobulą vonios kambarį galima neišėjus niekur iš namų, kadangi internete užsakytos reikės bus meistrų atvežamos iki pat Jūsų namų durų. Tuo pačiu užsakytas prekes jie sumontuos ir be jokio vargo bei per labai trumpą laiko tarpą suteiks galimybę pagaliau turėti tokią vonią apie kokią visada svajojote.

LED veidrodžiai – tobuloje vonioje
O kokybiška ir funkcionali vonia neatsiejama nuo mažiausių smulkmenų. Pavyzdžiui, mėgstamas pasirinkimas yra vonios veidrodžiai su LED apšveitimu. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad jų atvaizdas veidrodyje būtų puikiai matomas, net ir pats mažiausias spuogelis nesunkiai pastebimas. Juolab, moterys tikina, kad prie taip apšviesto veidrodžio dažytis yra kur kas paprasčiau, kadangi šviesa padeda matyti realias naudojamos krempudros arba akių šešėlių spalvas. Toks jausmas, lyg dažytumėtės prie natūralios lauko šviesos, tačiau tai galima daryti ir nakties metu!

Veidrodis su apšildymo funkcija
Greta nuostabiai perteikiamos spalvos vonios kambaryje profesionalų rekomenduojami ir žmonių labai dažnai pasirenkami veidrodžiai, kurie papildomai apšildo patalpą. Tai – ypač mėgstamas lietuvių pasirinkimas, kadangi naujos statybos namuose labai dažnai nebūna gyvatuko, kuris pašildo vonios patalpą, o be papildomo šilumos šaltinio dažnai kaupiasi pelėsis, kurį pašalinti yra sudėtinga. Galiausiai, kol nepašalinsite priežasties – rezultato šalinimas taip pat nebus naudingas, o šiuo atveju priežastis yra šaltis bei drėgmė. Specialiai voniai kuriami veidrodžiai su šildymo kilimėliu užtikrins tobulą mikroklimatą vonios patalpoje, padės puikiai jaustis, o interjeras atrodys akinančiai, pagal Jūsų poreikius.

Jeigu Jus domina vonios veidrodžiai su LED apšvietimu arba šildomi veidrodžiai vonios kambariui, kurie padės veidrodžiams Jūsų vonioje išlikti visuomet neužrasojusiems – tokiu atveju siūlome kreiptis į Lietuvos sostinėje Vilniuje įsikūrusius savo srities specialistus šios paslaugos teikėjus – https://www.pardavykla.lt/veidrodziu-gamyba/. Veidrodis bus pagamintas pagal Jūsų užsakymą, kiekviena detalės bus tokia, kokios Jūs labiausiai norite, kokia tobulai atitinka Jūsų svajonių vonios kambario viziją.

Share this Post