SAVITARNOS SKALBYKLŲ PLIUSAI IR MINUSAI

Administratorius/ June 21, 2019/ Vonia

Nors „Speed Queen“ savitarnos skalbyklos Vilniuje siūlo labai patogų konkretaus buitinio klausimo sprendimo būdą, idealių dalykų gyvenime nebūna. Panagrinėkime, kuo geros minėtos savitarnos skalbyklos ir kas kartais stabdo nauodojimąsi jomis.

Be jokios abejonės, pagrindinis „Speed Queen“ savitarnos skalbyklų pliusas – greitis. Taip greitai ir kokybiškai išskalbti ir pilnai išdžiovinti savo skalbinių jūs negalėsite niekur. Bent kol kas tokia vieta nėra žinoma. Konkrečiai, maždaug per vieną valandą išskalbsite ir išdžiovinsite savo visos savaitės skalbinius.

Kitas šių skalbyklų pliusas – galimybė lengvai išskalbti ir išdžiovinti didelių gabaritų daiktus: dvigulių čiužinių užvalkalus, dideles antklodes bei pledus, miegmaišius, pagalves ir pan. Tai įmanoma todėl, kad „Speed Queen“ skalbyklose yra 18 kg talpos skalbimo mašinos bei 14-25 kg talpos džiovinimo mašinos.

Dar vienas pliusas – klientams nereikia rūpintis skalbimo priemonėmis, nes skalbiklis, minkštiklis ir dezinfektantas automatiškai įpilami į skalbimo mašinas skalbimo ciklo metu. Kitaip sakant, klientams tereikia atsinešti į skalbyklą skalbinius ir turėti mokėjimo priemonių – grynųjų pinigų, bankinių kortelių ar telefono su instaliuota mobiliąja programėle Monyx. Tada skalbimas (ir skalbinių džiovinimas) yra trijų žingsnių procesas – pakrauti skalbinius, sumokėti, paleisti mašiną.

Prie savitarnos skalbyklų minusų, ko gero, galima priskirti tai, kad pasinaudoti minėtais pliusais, reikia atvykti į skalbyklą. Ypač, jeigu tai reikia padaryti ne nuosavu transportu, o viešuoju. Kita vertus, rekia nepamiršti, kad „Speed Queen“ savitarnos skalbyklos – greičiausias skalbinių tvarkymo sprendimas.

Daugiau info – tel. +370 672 55215, +370 609 98168 arba apsilankykite mūsų svetainėje  www.savitarnosskalbyklos.lt.

Share this Post