Ko reikia šuniui, kad būtų galima juo tinkamai pasirūpinti?

Administratorius/ June 17, 2021/ Biuro technika

Gyvūnas yra geriausias mūsų draugas ir namų sargas. Jis visuomet pasitinka mus sugrįžus namo, niekuomet nepyksta ir mielai palaiko kompaniją. Turint naminį gyvūnėlį niekuomet nebūna liūdna ir norisi kuo greičiau grįžti namo, kad būtų galima kuo daugiau laiko praleisti su juo. Dauguma žmonių renkasi laikyti namuose šunis, nes jie yra geriausi žmogaus draugai, kurie atrodo, jog viską supranta ir visuomet palaiko liūdnomis ir linksmomis gyvenimo akimirkomis. Mes, kaip tikri šeimininkai, turime užtikrinti, jog šuo jaustųsi kaip tikras šeimos narys, jam nieko netrūktų ir jis galėtų gyventi savo laimingą gyvenimą. Tai padaryti tikrai nėra sunku, nes savo keturkoju draugu rūpintis smagu ir neužima daug laiko. Taigi, ko reikia šuniui, kad būtų galima juo tinkamai pasirūpinti?

KOKIAS PRIEMONES RINKTIS ŠUNS PRIEŽIŪRAI NAMUOSE?

Kiekvienas namuose turintis šunį žino, jog jis dažniausiai yra žaismingas, budrus, dėl to reikia juo pasirūpinti, kad jis nepadarytų nereikalingos žalos namams. Neužtenka tik išsirinkti tinkamo maisto savo augintiniui, reikia ir įvairių kitų papildomų dalykų, kad šuo galėtų gyventi laimingą, visavertį gyvenimą, jei norite rasti visus šunims reikiamus daiktus, apsilankykite pas mus.

Šunys, kaip ir žmonės, turi plaukus, kuriuos reikia prižiūrėti. Neprižiūrėti plaukai veliasi, atrodo negražiai ir pradeda kristi, dėl to atsiranda daug plaukų namuose. Kad taip nenutiktų reikia naudoti specialias priemones, kurios skirtos šunims ir jų plaukų grožiui ir sveikatai puoselėti. Yra daugybė šunims skirtų šampūnų, kaip išsirinkti tinkamą? Pirmiausia, kiekvienos veislės šunims yra skirtas šampūnas, kuris puoselėja plauką, palaiko žvilgesį iki apsilankymo kirpykloje, kur profesionalūs šunų kirpėjai sutvarko jo plaukus. Būtina šuns plaukus prižiūrėti namuose, kad jie neslinktų, netrūkinėtų ir nesiveltų. 

  • Šampūnas skirtas lengvam šukavimui. Šis šampūnas skirtas šunims, kurie turi ilgus plaukus, taip pat ir tiems, kurie turi garbanas. Išplovus šunį šiuo šampūnu plaukai atrodo daug gražiau, žvilga, nes šampūnas palaiko struktūrą, suteikia sveikų plaukų efektą ir malonų, gaivų kvapą.
  • Šampūnai nuo pleiskanų padeda jomis atsikratyti ir gydo odos paviršių, kad ši problema nepasikartotų ir šuo nepatirtų diskomforto, niežulio ir kitų veiksnių.
  • Balti šunys nori išlaikyti savo plauko baltumą ir grožį, dėl to yra sukurti specialūs šampūnai baltaplaukiams . Botaniqa „White me up“, Tropiclean ir Bio-groom šampūnai puikiai susitvarko su baltos spalvos palaikymu šuns plaukuose.
  • Šampūnai nuo parazitų saugo nuo pasikartojančio parazitų įsisiurbimo, yra dezinfekcinės medžiagos, kuri mažina niežėjimą, perštėjimą.

Alphazoo galite rasti visus šiuos šampūnus ir daugybę kitų puikių prekių.Viena perkamiausių prekių yra šuniukų guoliai iš www.alphazoo.lt, kurie yra patvarūs ir kokybiški, minkšti ir pritaikyti įvairiems keturkojams gyvūnams.

Share this Post