Skalbimo mašinos su džiovinimo funkcija – už ar prieš?

Administratorius/ May 2, 2017/ Buitinė technika

Šiek tiek laiko atgal visi turėjo skalbimo mašinas, kurios jau seniai yra neatsiejamos buties pagalbininkės, bet tik tie, kuriems leidžia namų erdvė – papildomai turėjo džiovykles. Kiti skalbinius džiovino balkone, ant radiatorių ir kitose vietose, kas, neabejotinai, nepuošia namų ir sukelia papildimų nepatogumų. Laimei, šiandien, kai technologijos juda pirmyn nepavejamu greičiu, yra galimybė buityje turėti tik vieną prietaisą, kuris drabužius ir išskalbia, ir išdžiovina – tai skalbimo mašinos ir džiovyklės derinys. Kokie tokio prietaiso privalumai ir trūkumai?

Pirmiausias ir didžiausias privalumas, žinoma, jau paminėtas – Jūsų drabužiai yra iš išskalbti, ir išdžiovinti. Inovatyvesni prietaisai papildomai net gi išlygina skalbinius, todėl juos iš karto galima rengtis. Visa tai – skalbimas, džiovinimas ir lyginimas, gali užtrukti tik tris valandas, todėl labai palengvina buitį ir padeda sutaupyti laiko, o prireikus konkretaus drabužio – nereikia laukti, kol jis išdžius pats savaime. Dar vienas privalumas – prietaisas du viename padeda sutaupyti erdvę namuose, kas yra ypač aktualu butuose gyvenantiems žmonėms.

Kalbant apie trūkumus, verta paminėti, kad dažniausiai minimas trukumas yra tas, kad skalbti galima daugiau drabužių nei džiovinti, todėl, jei prikrovėte pilną skalbyklę, džiovinant gali tekti dalį skalbinių išimti. Tačiau tai ne visada yra minusas, nes tam tikrų audinių drabužius, apskritai, nerekomenduojama džiovinti džiovyklėje, net jei tai – atskiras buities prietaisas.

Taigi skalbimo mašinos ir džiovyklės viename prietaisas yra puikus pasirinkimas tiems, kurių namuose trūksta erdvės ir visiems, kurie nori sutaupyti laiko ir iškart dėvėti sausą ir išlygintą drabužį, galiausiai visiems, kurie nenori apkrauti radiatorių, balkono skalbiniais ir taip darkyti estetinį vaizdą. Du viename prietaisas yra nepamainomas auginantiems vaikus, kai drabužėlius reikia keisti kelis kartus per dieną, o skalbimo padaugėja net kelis kartus.

Share this Post