Dražice boileriai – aukšta kokybė už racionalią kainą

Administratorius/ November 14, 2022/ Automatika

Dražice boileriai – tai vandens šildytuvai, garantuojantys itin mažus šilumos nuostolius bei tikrai ekonomišką eksploatavimą. Ką dar turėtumėte žinoti apie šio gamintojo vandens šildytuvus?

Ilgas tarnavimo laikas – vienas iš Dražice boilerių skiriamųjų bruožų

Renkantis vandens šildytuvus, jų tarnavimo laikas yra labai aktualus rodiklis. Norintiems tikrai ilgaamžiško pagalbininko, šildant vandenį namuose, biure ar kitoje patalpoje, Dražice boileriai yra tobulas pasirinkimas. Gaminant šiuos boilerius yra panaudojamos moderniausios technologijos bei aukščiausios kokybės medžiagos, todėl šie boileriai itin retai genda, o jų tarnavimo laikas, kaip jau buvo minėta, iš tiesų yra labai ilgas. Pažymėtina, kad reguliavimo bei apsaugos elementai, kurie yra įrengti šio gamintojo vandens šildytuvuose, prisideda prie saugaus šių boilerių eksploatavimo bei ekonomiško ir ilgo šio gamintojo vandens šildytuvų veikimo.

Dražice boileriams nebaisi korozija

Vidinė Dražice vandens šildytuvų talpykla yra pagaminta iš specialios plieninės skardos, padengtos itin aukštoje temperatūroje išdegintu emaliu, kuris praktiškai yra neįveikiamas jokioms korozijos apraiškoms. Papildomą apsaugą nuo korozijos šiems boileriams suteikia ir magnio anodas. Pastarasis taip pat apsaugo ir nuo apnašų bei apkalkėjimo.

Didžiulė Dražice vandens šildytuvų modelių įvairovė

Dražice vandens šildytuvų asortimente nesunku rasti tinkamiausią boilerį kiekvienam konkrečiam atvejui. Vertikalūs, horizontalūs, elektriniai, kombinuoti bei stacionarūs netiesioginio šildymo vandens šildytuvai yra skirtingų talpų nuo 20 l iki 1000 l. Nedideli, vos 20 l Dražice vandens šildytuvai idealiai tinka virtuvėse, sodo nameliuose, nedideliuose namuose ir pan. Jie nepakeičiami, kai šaltą vandenį yra būtina pašildyti dažnai ir trumais laiko tarpais. 1000 l talpos boileriai yra nepakeičiami ten, kur karšto vandens reikia daug ir dažnai.

Kombinuoti bei netiesioginio šildymo Dražice vandens šildytuvai yra mėgiami dėl to, kad šiuose boileriuose visą talpyklos tūrį galima pašildyti šildymo vandeniu iš centrinio šildymo katilo ar kito kito šilumos šaltinio per šilumokaičius. Dėl šios savo savybės kombinuoti bei netiesioginio šildymo Dražice boileriai efektyviai taupo elektros energiją. Netiesioginio šildymo boileriai be kitą ko yra labai galingi, todėl jie labai dažnai yra naudojami ir verslo objektuose tokiuose, kaip restoranai, kavinės, prekybos centrai ir pan. Išsirinkti iš plataus siurblių asortimento galite van2o.lt parduotuvėje  

https://www.van2o.lt/vandens-sildytuvai-boileriai/drazice-boileriai.html

Share this Post