Kondicionieriai – geras pasirinkimas

Administratorius/ December 17, 2013/ Oro kondicionieriai

Oro kondicionierius – tai prietaisas, vėdinantis patalpas ir palaikantis patalpose nustatytas sąlygas: temperatūrą ir drėgnumą. Oro kondicionieriaus pagrindas yra šilumos siurblys, panašus į buitinį šaldytuvą. Įprastame režime kondicionierius šaldo į kambarį įleidžiamą orą, o orą iš kambario išleidžia į lauką. Kondicionieriaus dėka oras bei temperatūra patalpose, kur jis įmontuotas bus tokie, kokių norėsite Jus.

Kondicionieriai yra kelių tipų. Vienas jų vadinamas sieniniu, kuris susideda iš dviejų atskirų blokų, jungiamų variniais vamzdeliais. Išorinis blokas gali būti kabinamas ant sienos, balkono, palėpėje. Vidinis blokas statomas, arba kabinamas patalpoje, kurią planuojama kondicionuoti. Beveik kiekvienas kondicionierius turi laiko programavimo, oro filtravimo ir valymo bei automatinio įjungimo ir išjungimo funkcijas. Jis gali būti valdomas mechaniškai arba nuotoliniu valdymo pulteliu. Dar vienas kondicionierių tipas – mobilieji kondicionieriai. Jie labai patogūs tuo, kad juos galima lengvai transportuoti iš vienos vietos į kitą, montavimas ir pajungimas yra paprastas, ir greitas. t.y. pakanka tik išvesti ortakį į lauką, patį kondicionierių pajungti į elektros lizdą ir jau galima naudoti. Įprastai montuojant kondicionierių tereikia išgręžti skylę sienoje ar lange, kur bus jungiamas ortakis. Taip pat, lankstaus ortakio plonasis antgalis gali būti laikinai įmontuotas tarp durų, ar lango atvaro, viskas priklauso nuo to, kiek ilgai ruošiatės naudoti kondicionierių. Jei reikia tik „tam kartui“, be abejo, nieko gręžti neverta. Mobilūs kondicionieriai yra labai gera išeitis, kai netinkamo mikroklimato problemą norisi išspręsti čia ir dabar.

Dažna įmonė, kad vasarą darbas vyktų operatyviai, turi įsirengusi oro kondicionierių. Jis padeda darbuotojams operatyviau ir geriau mąstyti, neleidžia alinti karščiui. Tikriausiai kiekvienas žinoma, kad kai karšta – darbai vyksta lėčiau, o ir mintys galvoje dažniausiai būna ne apie tai, ką reikėtų. Įmonių, kurios teikia kondicionierių montavimo ir projektavimo paslaugas bei turi didelę darbo patirtį šioje srityje yra apstu, taigi, Jums tereikia išsirinkti iš ko pirkti, o įmonės komanda apžiūrėjus ir įvertinus patalpas, išklausiusi ir aptarusi pageidavimus patars, kokie kondicionieriai Jums tinkamiausi.

Share this Post